Dziś jest:

23 finał WOŚP

Autor: / Możliwość komentowania 23 finał WOŚP została wyłączona / 308 Wyświetleń / 11 stycznia 2015

W niedzielę 11 stycznia 2015 roku 32 wolontariuszy wyjdzie na ulice naszej gminy ,żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Cel najbliższej zbiórki  to- “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

W ramach zbiórki odbędą się też występy artystyczne na które zapraszamy już od godziny 15.00 do sali OSP przy ulicy Kaliskiej w Sompolnie.

A oto Wolontariusze 23 Finału WOŚP w gminie Sompolno: Zuzanna Skalska, Zuzanna Ozdowy ,Weronika Kwiatkowska, Oliwia Adamczyk, Wiktor Olszewski ,Laura Nawrot, Krystian Śniegoski,  Aleksandra Grzesiak ,Martyna Sałata ,Natalia Bilińska, Weronika Brochocka, Julia Szczepańska, Hubert Grudziński, Zuzanna Kowalska, Mateusz Kowalski, Kamil Wecław, Patryk Antczak, Paulina Młodzieniak, Michalina Dryjańska, Patrycja Krzyżostaniak Oliwia Grobelska,  Patrycja Gralińska, Agata Janicka, Maja Drabińska, Weronika Jadczak, Natalia Rzewucka, Martyna Skutecka, Karolina Jagodzińska, Wiktoria Lagner, Milena Adamczyk, Bogusz Bryl, Wiktoria Rybarczyk, Kamila Kupska.

Liczymy na was! Bądźcie nam życzliwi!

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590