Dziś jest:

Bezpłatne konsultacje dotyczące rozwoju dziecka

Autor: / Możliwość komentowania Bezpłatne konsultacje dotyczące rozwoju dziecka została wyłączona / 67 Wyświetleń / 6 marca 2019

Rodzicu,

jeśli masz wątpliwości czy rozwój Twojego dziecka przebiega w prawidłowy sposób zgłoś się z dzieckiem na BEZPŁATNE specjalistyczne badanie postawy ciała oraz ocenę rozwoju psychoruchowego, które przeprowadzą specjaliści: pedagog wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, rehabilitant, neurologopeda, psycholog.  Uzyskasz cenne wskazówki jak dbać o prawidłową postawę swojego dziecka, jak dobierać odpowiednie obuwie, kiedy zakupić wkładki korygujące, jak stymulować rozwój i mowę dziecka. Przekażemy informacje na temat dalszego postępowania w celu uzyskania systematycznej pomocy specjalistów.

Na konsultacje zapraszamy rodziców z dziećmi już od pierwszego miesiąca życia.

Konsultacje odbędą się 18 marca 2019r. (poniedziałek) od godziny 14:00 w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Marianowie, gmina Sompolno

Informujemy, że Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Marianowie, gmina Sompolno organizuje wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka. Jest to bezpłatna forma pomocy rodzicom i dziecku. Terapią prowadzoną przez zespół specjalistów (rehabilitant, neurologopeda, psycholog, pedagog) są objęte dzieci od momentu wykrycia niepełnosprawności do czasu podjęcia nauki w szkole na podstawie opinii poradni psychologiczno-pedagogicznej o wczesnym wspomaganiu.

Równocześnie prowadzimy nabór dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub zespołowych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłoszenie telefoniczne 694 823 950.

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590