Dziś jest:

Budowa dróg i oświetlenia w miejscowości Biele zakończona

Autor: / Możliwość komentowania Budowa dróg i oświetlenia w miejscowości Biele zakończona została wyłączona / 516 Wyświetleń / 24 września 2015

Zakończono zadanie pn.”Budowa dróg wewnętrznych wraz z odwodnieniem i oświetleniem na osiedlu budownictwa jednorodzinnego w miejscowości Biele na terenie gminy Sompolno”, które obejmowało branżę drogową, sanitarną oraz budowę oświetlenia ulicznego.

Powyższą inwestycje wykonała firma AM ROAD Agata Majtczak, ul. Wesoła 58, Ruszków Drugi, 62-604 Kościelec.
Koszt całej inwestycji wyniósł: 638 107,58 tyś zł

Odbioru ze strony inwestora dokonał Inspektor nadzoru inwestorskiego Pan Łukasz Bąk, z udziałem Burmistrza Miasta Sompolno i pracowników Urzędu Miejskiego oraz ze strony Wykonawcy z udziałem Pana Sławomira Majtczaka.

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590