Dziś jest:

Dawaj innym to samo, co chciałbyś Ty dostać

Autor: / Możliwość komentowania Dawaj innym to samo, co chciałbyś Ty dostać została wyłączona / 170 Wyświetleń / 27 marca 2015

21 marca 2015 roku w Zespole Szkół Nr 3 w Mąkolnie odbył się koncert charytatywny, którego hasło brzmiało: “Dawaj innym to samo, co chciałbyś Ty dostać”. W tym roku całkowity dochód przeznaczony został na rzecz Wojtka i Norberta, dzieci chorych na autyzm, a ponadto na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Marianowie. 

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 14.00, nie zabrakło na niej przedstawicieli władzy powiatu konińskiego oraz Sompolna. Nasze niecodzienne spotkanie uświetniła przepiękna dekoracja nawiązująca do Światowego Dnia Zespołu Downa, a także część artystyczna, w której zaprezentowane zostały przede wszystkim talenty wokalne oraz taneczne. Swą obecnością zaszczyciła nas także Sompoleńska Orkiestra Dęta oraz zespół Madnes. Całość przeplatana była licytacjami ciekawych przedmiotów. Zakupić można było pizzę, hot-dogi, popcorn, a także coś słodkiego, czyli smakowite ciasta oraz oczywiście napoje. Ciekawą atrakcją okazało się malowanie twarzy.

Cała uroczystość przebiegła w wesołej, wiosennej atmosferze, każdy z gości znalazł coś dla siebie. Jak co roku nie zabrakło ludzi dobrej woli, chcących nieść pomoc innym. Mamy nadzieję, że na twarzy potrzebujących pojawił się uśmiech oraz podarowaliśmy im radość i nadzieję.

Zespół Szkół nr 3 w Mąkolnie

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590