Dziś jest:

Dzień Gier Planszowych

Autor: / Możliwość komentowania Dzień Gier Planszowych została wyłączona / 195 Wyświetleń / 11 kwietnia 2016

8 kwietnia br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, w sali KIS (Klub Integracji Społecznej), odbyło się spotkanie fanów gier planszowych. Impreza była organizowana przez Gminę Sompolno oraz Stowarzyszenie Sady Sompolna. Spotkanie  miało na celu popularyzację gier oraz integrację mieszkańców całej gminy zainteresowanych tego typu rozrywką.

Wydarzenie to było świetną rozrywką zarówno dla dorosłych, jak i nieco młodszych graczy. Najmłodsza uczestniczka Dnia Gier Planszowych ma na imię Jagoda, a jej wiek to niespełna 19  miesięcy. Swoje zainteresowanie znalazła wśród klocków, zabawek czy w rzucaniu piłką ze starszymi koleżankami. Całość spotkania przebiegała w luźnej, zabawowej atmosferze. Wszędzie rozlegał się głośny śmiech, a nastrój radości i wesela wypełniał całą przestrzeń. Tematyka dostępnych gier była bardzo różnorodna od logicznych, poprzez ekonomiczne oraz rodzinne.

Uczestnicy Dnia Gier Planszowych jednogłośnie stwierdzili, że warto grać w gry planszowe, ponieważ jest to dobry pomysł na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, gry rozwijają umysł i wyobraźnię, uczą grać fair play. Jest to wspaniała alternatywa spędzania czasu, z dala od telewizora i komputera.

Jeszcze raz dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejną edycję. O następnym terminie spotkania poinformujemy za pomocą plakatów.

Szczególne podziękowania dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej za udostępnienie sali oraz za pomoc organizacyjną w tym dniu.

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590