Dziś jest:

Dzień odkrywców talentów

Autor: / Możliwość komentowania Dzień odkrywców talentów została wyłączona / 128 Wyświetleń / 25 marca 2015

20 marca 2015 roku w szkole w Mąkolnie odbył się po raz pierwszy Dzień Odkrywców Talentów. Uczestniczyli w nim uczniowie klas najmłodszych (przedszkolaki, zerówka i klasy I-III). Zajęcia rozpoczęliśmy na sali gimnastycznej, gdzie przez dwie godziny uczniowie prezentowali swoje talenty wokalne, taneczne i plastyczne.

Następnie odbył się konkurs wiedzy ogólnej, w którym udział brały drużyny z klas I-III. Zwyciężyła klasa II. Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienia. Kolejne zajęcia odbywały się już w klasach. Uczniowie przygotowywali tam w ramach Dnia Zdrowia „zdrowe kanapki”, które następnie wspólnie zjedli na drugie śniadanie. Ostatnim punktem programu w tym dniu było wykonanie w grupach plakatu pt: “Wiosna”. Uczniowie dowolną techniką wykonywali prace, które następnie wyeksponowano w klasach.

Rada Rodziców rozdała dzieciom jogurty i jabłka w ramach promocji zdrowego odżywiania.

Zespół Szkół nr 3 w Mąkolnie

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590