Dziś jest:

Gala Kamikaze CUP – WALECZNE SERCA V

Autor: / Możliwość komentowania Gala Kamikaze CUP – WALECZNE SERCA V została wyłączona / 273 Wyświetleń / 20 listopada 2017

W październiku, na warszawskim Ursusie, odbyła się gala Kamikaze Cup – Waleczne Serca V. Walki odbyły się w formułach Muaythai, boks, Polski Boks, MMA. W gali wzięło udział dwóch zawodników z Akademii Mieszanych Sztuk Walki w Sompolnie: Gracjan Musieliński i Damian Wiśniewski. W tym dniu nie zabrakło także trenera Pana Jacka Malinowskiego oraz kolegów i koleżanek również trenujących w Akademii Mieszanych Sztuk Walki, którzy okazali niesamowite wsparcie zawodnikom biorącym udział w Gali.

Po dotarciu na miejsce zawodnicy zapoznali się z obiektem oraz z ringiem, na którym odbyły się walki. Pierwsze zmagania o wygarną  rozpoczęły się o godzinie 16.30. Jako pierwszy, w walce numer 8, wystąpił Gracjan, który po 2 rundach pokonał, poprzez nokaut techniczny, zawodnika występującego w barwach stołecznego klubu COPACABANA WARSZAWA. Kolejnym 9 starciem była bardzo wyrównana walka Damiana, który skrzyżował rękawice z zawodnikiem na co dzień występującym w klubie POKORA WARSZAWA- trwała ona 3 rudny po dwie minuty i zakończyła się remisem.

Jest to kolejny wyjazd, który można zaliczyć do bardzo udanych. Wyjazd zakończony sukcesem pokazał jak dużo pracy i determinacji zawodnicy wkładają w każdy trening. Wsparcie ze strony trenera jak i koleżanek i kolegów z Akademii uświadamia o tym, że traktują siebie nawzajem jak rodzinę, a nie rywali. Mimo trudności, które spotykają nie jednego zawodnika, nie poddają się.

W imieniu Akademii chcielibyśmy podziękować wszystkim sponsorom oraz Panu Maciejowi Skupińskiemu, który zaprosił oraz gościnnie przyjął zawodników biorących udział w Gali.

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590