Dziś jest:

Gra Miejska “Sompolno – znam i lubię”

Autor: / Możliwość komentowania Gra Miejska “Sompolno – znam i lubię” została wyłączona / 237 Wyświetleń / 14 maja 2016

GRA MIEJSKA – CO TO JEST?
Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy, wspólnego spędzenia wolnego czasu. Drodzy Państwo sprawdźcie, czy znacie nasze miasto i jego historię. 14 maja odbędzie się pierwsza w historii naszego miasta Gra Miejska Sompolno – znam i lubię. Organizatorem gry jest Gmina Sompolno oraz Stowarzyszenie Sady Sompolna.
Gra miejska to połączenie zapomnianej gry w podchody, happeningu i interaktywnej zabawy ulicznej.
Uczestnicy mogą poznawać historię miasta, postaci z nim związanych, architekturę, walory turystyczne regionu. Miasto może stać się też miejscem, któremu wyznaczymy rolę tła do innego tematu. Ulice miasta stają się wtedy planszą gry, a zespoły uczestniczą w rozwiązywaniu zagadek „wchodząc” w dany temat. Od pomysłowości organizatorów zależy jak tą przestrzeń wykorzystają. Zespoły uczestników rywalizują na ulicach miasta, starają się wykonać postawione przed nimi zadania w jak najkrótszym czasie. Liczą się: szybkość, wiedza, kojarzenie faktów, praca zespołowa, orientacja w terenie. Na zgłoszenia uczestników czekamy do 4 maja, w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Sompolnie bądź pod adresem gmina@sompolno.pl.

Regulamin gry oraz karta zgłoszenia jest dostępna poniżej oraz w punkcie informacyjnym w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. Zapraszamy do udziału w grze!

REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA- gra miejska

Przeczytaj również: