2.8 C
Sompolno
sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaAktualnościGrupa TAKT i MIX znów triumfują!!

Grupa TAKT i MIX znów triumfują!!

Dnia 12.03. 2016 r. dwa zespoły taneczne MIX oraz TAKT działające w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sompolnie wzieły udział w IX Otwartym Przeglądzie Tanecznym “Taniec bez granic” w Gostyniu. Celem imprezy było propagowanie tańca, jako aktywnej, kreatywnej i przyjemnej formy spędzania czasu wolnego, wymiana doświadczeń i pomysłów z zakresu różnorodnych form tańca wśród tancerzy oraz instruktorów, a także popularyzowanie gry fair play wśród młodych tancerzy.

Kolejny raz ze znakomitej strony pokazał się zespół  TAKT, który w grupie dziecięcej przy piosence ” Lest’s Dance” wytańczył II miejsce oraz grupa taneczna MIX, która w kategorii tańca nowoczesnego obejmująca przedział wiekowy od 12 do 25 lat, otrzymała wyróżnienie za układ do piosenki “Inny Świat”. Podczas przeglądu grupy taneczne mogły zobaczyć i bezpośrednio zetknąć się z osobami o dużo większym doświadczeniu i dużo dłuższym stażu tanecznym. Bardzo cieszy się i jest dumna z osiągnięć swoich podopiecznych Michalina Trawińska.

Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje, a na przyszłość życzymy jeszcze więcej sukcesów!

 

Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce.

Paulo Coelho

Poprzedni artykułKopydłów dla Sompoleńskich kobiet
Następny artykułDzień Sołtysa
POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane