Dziś jest:

III Zawody wędkarskie Koła nr 8

Autor: / Możliwość komentowania III Zawody wędkarskie Koła nr 8 została wyłączona / 164 Wyświetleń / 19 listopada 2010

W dniu 07 listopada 2010r. na kanale w miejscowości Wygoda odbyłyby się III zawody koła PZW nr 8 w Sompolnie. Otwarcia zawodów dokonał prezes koła Jacek Sławiński – będąc jednocześnie organizatorem z Lechem Wiśniewskim i Jadwigą Konopską. Sędzia główny zawodów kol.Marek Wiśniewski przedstawił regulamin zawodów i sprawy organizacyjne. Choć dzień zapowiadał się bardzo chłodny do zmagań wędkarskich stanęło 28 zawodników w jednej kategorii , ale od momentu rozpoczęcia emocje rosły i już nikt nie czuł chłodu. Należy nadmienić, że były to inne zawody od pozostałych ponieważ łowiono tylko ryby drapieżne, których jest coraz mniej w naszych wodach i należy wykazać się nie lada umiejętnościami aby je złowić. Końcowe wyniki przedstawiają się następująco: pierwsze zdobył z wynikiem 1,22kg. – Czesław Woźniak, drugie miejsce z wynikiem 1,22kg. – Jacek Sławiński, trzecie miejsce z wynikiem 0,76kg. Krzysztof Malcer. Tradycyjnie był przewidziany upominek za największa rybę ,którą złowił Jacek Sławiński i był to szczupak o wadze 0,75kg. Organizatorzy zawodów wręczali zwycięzcom puchary, dyplomy i nagrody. A wszyscy sponsorzy zawodów obecnych i poprzednich otrzymali kalendarze wędkarskie dzięki którym można zakupywać więcej nagród i upominków. A wszystkimi sponsorami byli: p.Tadeusz Słodkiewicz, p.Piotr Pietrzak, p.Andrzej Prętnicki, p.Piotr Gołdyn, p.Dariusz Gulczynski, p.Piotr Wełnicki, p.Arkadiusz Bednarski, p.Jan Kozłowski, p.Roman Bednarek, p.Bogumła i Leszk Gołaszewscy, p.Jerzy Sasiński, p.Anna Michalska, p.Krzysztof Łukaszewski, p.Jolanta Rosiak, p.Marek Wiśniewski, p.Ryszrd Stadnicki, p.Michał Słodkiewicz, p.Michał Bekier, p.Henryk Gaj. Koledze Jerzemu Woźniakowi dziękujemy za przygotowanie ciepłego posiłku w postaci bigosu, który spożyli wszyscy uczestnicy zawodów.

Z upoważnienia Koła
Sekretarz Koła
Roman Adamczak

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590