2.8 C
Sompolno
piątek, 27 stycznia, 2023
Strona głównaAktualnościKarta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Co oferuje Karta Dużej Rodziny?
Tańsze bilety na wydarzenia kulturalne, wystawy, muzea, przejazdy komunikacją publiczną, a nawet wakacje – na to mogą liczyć rodziny wielodzietne dzięki Karcie Dużej Rodziny.
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Liczba instytucji i firm, które oferują zniżki rodzinom systematycznie się powiększa. Wszystkie miejsca oferujące zniżki będą opatrzone logo „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

Czym jest Karta Dużej Rodziny?
Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.
kdr-awersrewers

Karta oferuje system zniżek oraz dodatkowych uprawnień. Jej posiadacze będą mieli możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju.

Zniżki mogą oferować nie tylko instytucje publiczne, ale również przedsiębiorcy prywatni. Przystępując do programu zyskują prawo do posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny”.

Kartę przyznaje Burmistrz Miasta Sompolno na wniosek członka rodziny wielodzietnej.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas.

Infolinia nt. Karty Dużej Rodziny: (22) 529 06 81, (22) 661 11 99


Dokumenty:

– wniosek o wydanie karty dużej rodziny
– wykaz dokumentów potrzebnych przy składaniu wniosku


ZOBACZ JAKIE ZNIŻKI OFERUJE OGÓLNOPOLSKA KARTA DUŻEJ RODZINY

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane