2.8 C
Sompolno
niedziela, 1 października, 2023

Kursy Funmedia

DARMOWE KURSY JĘZYKOWE I SPECJALISTYCZNE ONLINE

     Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Sompolnie prowadzi zapisy na bezpłatne, internetowe kursy językowe i specjalistyczne, skierowane do osób dorosłych, emerytów, seniorów i osób dysponujących wolnym czasem, dla tych którzy dopiero zaczynają się uczyć jak i dla osób zaawansowanych.

Biblioteka wykupiła dostęp do platformy FUNPAKIET głównie z myślą o zapotrzebowaniu i zainteresowaniu wśród Użytkowników Biblioteki dostępem do kursów internetowych. Dlaczego warto skorzystać? Za pomocą e-learningu zwiększysz skuteczność i elastyczność swojej nauki, a także poznasz nową jakość nauczania. Kursy online stworzone przez firmę Funmedia to gotowe narzędzia wspomagające naukę języków obcych i ułatwiające zdobywanie specjalistycznych umiejętności. Składają się z zaawansowanych multimediów – gier, fotolekcji, filmów, dialogów i interaktywnych ćwiczeń, które przyspieszają proces nauczania, czynią go trwalszym i bardziej atrakcyjnym.

Zaletą kursów jest możliwość nauki w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu.

FUNPAKIET wykupiony przez Bibliotekę zawiera 150 dostępów do pięciu dowolnych kursów językowych i kursów specjalistycznych, a są to:

  • Multimedialny kurs języka angielskiego na poziomie 1-16
  • Multimedialny kurs języka niemieckiego123 na poziomie  1-9
  • Pamiętaj122 skutecznie wspomaga procesy pamięciowe, poziom 1-2
  • Fotografia123 to kurs dla początkującego fotografa i  miłośnika zdjęć, poziom 1-2
  • Photoshop123  szkoli z obsługi najpopularniejszego  programu graficznego, poziom 1

Każdy jeden dostęp, przyznany Użytkownikowi, umożliwia skorzystanie z dowolnego, wybranego kursu językowego lub specjalistycznego, czyli każdy zapisany Użytkownik może korzystać z pięciu kursów w ramach FUNPAKIETU. Aby skorzystać bezpłatnie z oferty trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem biblioteki i zalogować się na platformie e-learningowej za pomocą otrzymanego od bibliotekarza kodu.

Adres strony: http://www.kursy123.pl

Prosimy wszystkich zainteresowanych
o zgłoszenie się do biblioteki.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, decyduje kolejność zgłoszeń.

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane