Dziś jest:

Mistrzostwa Koła PZW

Autor: / Możliwość komentowania Mistrzostwa Koła PZW została wyłączona / 144 Wyświetleń / 28 kwietnia 2010

Dnia 17.04.2010r. w miejscowości Wygoda na kanale zrzutowym od j.Licheń do j.Ślesin odbyły się I zawody wędkarskie o Mistrza Koła PZW nr 8. Oficjalnego otwarcia dokonał prezes Koła Jacek Sławiński który był jednocześnie współorganizatorem. Zawody rozpoczęły się minutą ciszy za poległych w katastrofie pod Smoleńskiem, i tak było przez cały czas trwania imprezy ponieważ żałoba narodowa w kraju i obraz Smoleńskiej Tragedii wymagał od nas wszystkich szczególnego zachowania. Do rywalizacji sportowej przystąpiło 28 wędkarzy podzielonych na dwie kategorie seniorzy i juniorzy oraz 1 pani. Pomimo chłodnej i wietrznej pogody wyniki były rewelacyjnie i przedstawiają się następująco. W kategorii seniorów Mistrzem Koła nr 8 został Mariusz Szymański z wynikiem 7,12 kg , I v-ce Mistrzem z wynikiem 4,40 kg. został Lech Szymański, II v-ce Mistrzem z wynikiem 3,74 kg. został Leszek Król. Natomiast w kategorii juniorów Mistrzem Koła nr 8 z wynikiem 2,66 kg. został Dawid Kozłowski, I v-ce Mistrzem z wynikiem 2,12 kg. został Kamil Sławiński, II v-ce Mistrzem z wynikiem 1,88 kg. został Mateusz Sławiński. Była również nagroda specjalna w postaci pucharu za największą rybę powyżej 0,50 kg. którą otrzymał Czarkowski Tomasz za złowienie lina o wadze 1,12 kg. i również dla kol. Jadwigi Konopskiej jako jedynej kobiety przewidziany był drobny upominek z dyplom za udział w zawodach, a w tym miejscu chcemy zachęcić chętne panie aby wstępowały w szeregi naszego koła. Organizatorami imprezy byli Jacek Sławiński, Lech Szymański, Jerzy Łosiński którzy wręczali puchary, nagrody i pamiątkowe dyplomy. Sponsorami imprezy byli : p.Tadeusz Słodkiewicz, p.Roman Bednarek, p.Piotr Wełnicki, p.Jan Kozłowski, p.Piotr Pietrzak, p.Piotr Gołdyn, p.Dariusz Gulczyński, p.Andrzej Prętnicki, p.Ryszard Stadnicki, Sklep „Bik” – Arkadiusza Bednarskiego, Sklep Bolo & Leo – Leszka Gołaszewskiego, Sklep „Agawa” – Michała Bekiera. Sędzia zawodów kol.Ryszard Wańkowski podziękował kolegom za sportową walkę i zdyscyplinowane zachowanie podczas zawodów. Prezes złożył w imieniu organizatorów podziękowania wszystkim sponsorom za wsparcie finansowe i materialne. Należy podkreślić ,że organizatorzy i kilku członków koła dzień przed zawodami uprzątnęli teren na którym miały się odbyć zawody zbierając bardzo duże ilości śmieci. Uzgodniono ,że wywozem zebranych śmieci zajmie się koło wędkarskie ze Ślesina.

Z upoważnienia zarządu
Sekretarz Koła
Roman Adamczak

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590