Dziś jest:

MISTRZOSTWA KOŁA w 2014 roku

Autor: / Możliwość komentowania MISTRZOSTWA KOŁA w 2014 roku została wyłączona / 203 Wyświetleń / 14 maja 2014

W dniu 06.04.2014r. na kanale w miejscowości Wygoda odbyły się I zawody wędkarskie o tytuł Mistrza Koła nr 8 w Sompolnie. Zawodnicy byli podzieleni na dwie kategorie: seniorzy i juniorzy. W imprezie wzięło udział 44 seniorów i 11 juniorów. Otwarcia dokonał prezes zarządu kol. Jacek Sławiński witając koleżankę i kolegów będąc jednocześnie organizatorem z Andrzejem Majewskim i Arkadiuszem Bednarskim. Sędzią głównym zawodów był Marek Wiśniewski, który przedstawił regulamin i omówił przebieg zawodów natomiast pomocniczym – Ryszard Wańkowski. Końcowe wyniki przedstawiają się następująco: w kategorii seniorów Mistrzem Koła nr 8 został kol. Tomasz Tomczak z wynikiem 7,65kg. I v-ce Mistrzem Koła nr 8 został kol. Jacek Sławiński z wynikiem 5, 75kg. II v-ce Mistrzem Koła nr 8 został kol. Krzysztof Malcer z wynikiem 5,05kg. W kategorii juniorów Mistrzem Koła nr 8 został kol. Mateusz Sławiński z wynikiem 1,92kg. I v -ce Mistrzem Koła nr 8 został kol. Kamil Sławiński z wynikiem 1,46kg. II v- ce Mistrzem Koła nr 8 został kol. Artur Kozłowski z wynikiem 0,70kg. Wręczono również nagrodę i puchar za największą rybę, którą złowił Piotr Wełnicki. Był to okoń o wadze 1,40kg. Organizatorzy zawodów pragną w imieniu wszystkich wędkarzy serdecznie podziękować sponsorom za udzielone wsparcie, bez którego zarówno nagrody jak i oprawa zawodów nie byłaby tak atrakcyjna. Ogromne wyrazy uznania kierujemy więc do: p.Andrzeja Kossowskiego, p.Ryszarda Lewandowskiego, p.Krzysztofa Piaseckiego, p.Jana Kozłowskiego, p.Szymona Kozłowskiego, p.Piotra Wełnickiego, p.Piotra Pietrzaka, p.Andrzeja Prętnickiego, Delikatesy „Ania” – Anny Michalskiej, p.Roman Bednarek, PHU „AGAWA” – p.Michała Bekiera, sklep LEO & BOLO – p.Leszka Gołaszewskiego, sklep wędkarski „BIK” – p.Arkadiusza Bednarskiego, Urząd Gminy Wierzbinek.

Z upoważnienia zarządu
Sekretarz koła
Roman Adamczak

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590