Dziś jest:

Nagranie w poznańskich Termach Maltańskich

Autor: / Możliwość komentowania Nagranie w poznańskich Termach Maltańskich została wyłączona / 89 Wyświetleń / 25 marca 2015

21 marca 2015 roku uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Sompolnie pojechali na wycieczkę do Poznania. W programie wycieczki było zwiedzanie Starego Rynku oraz uczestnictwo w nagraniu programu rozrywkowego „Celebrity Splash!” w poznańskich Termach Maltańskich.

Program – show na żywo – transmitowany był w Polsacie w sobotni wieczór. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z formą realizacji tego programu. W trakcie nagrania spotkali wielu artystów: Elżbietę Jędrzejewską, Andrzeja Suprona, Bilguuna Ariunbaatara, Przemysława Cypriańskiego, Monikę Mrozowską, Andrzeja Szczęsnego oraz jury programu: Otylię Jędrzejczak, Tomasza Zimocha i Danutę Stenkę. Wydarzenie wywarło na uczestnikach wyjazdu duże wrażenie i niezapomniane przeżycie. Wycieczkę zorganizowała Edyta Ulańska.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Sompolnie

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590