2.8 C
Sompolno
środa, 1 lutego, 2023

Nocka w szkole…

Pani Wicedyrektor Dorota Kaczmarczyk, Pani Edyta Jankowska i Pani Katarzyna Wiaderkiewicz przygotowały dla najlepszych gimnazjalistów “Noc niespodzianek” w naszej szkole. Natomiast Pani Barbara Nowakowska i Pani Anna Czyżewska zaprosiły uczniów klasy V a.

Uczniowie szkoły podstawowej nocowali w klasie muzycznej, gimnazjaliści w świetlicy. Dzieliło ich troszkę metrów, ale w niczym to nie przeszkadzało, aby się wzajemnie odwiedzać

Nocka w szkole minęła “spokojnie”, co widać na zdjęciach. Opiekunki zorganizowały kąciki gier, uczniowie – małe psikusy, ale przede wszystkim było mnóstwo zabawy. Okazało się, że nocą w naszej szkole straszy… Śmiech Zmobilizowało to zebranych do przeprowadzenia małego śledztwa. Co się okazało? Musice sami zapytać uczniów.

Pobudkę zagarał nam na trąbce uczeń klasy V Marek Nawrocki. Oj, postawił wszystkich na równie nogi! Po porannej toalecie uczniowie przygotowali pyszne śniadanko.

Celem przygotowania nocki w szkole była integracja środowiska uczniowskiego i pokazanie szkoły od innej, mniej oficjalnej strony. Czekamy na nastepne tego typu akcje.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Sompolnie

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane