Dziś jest:

Nocka w szkole…

Autor: / Możliwość komentowania Nocka w szkole… została wyłączona / 719 Wyświetleń / 23 lutego 2015

Pani Wicedyrektor Dorota Kaczmarczyk, Pani Edyta Jankowska i Pani Katarzyna Wiaderkiewicz przygotowały dla najlepszych gimnazjalistów “Noc niespodzianek” w naszej szkole. Natomiast Pani Barbara Nowakowska i Pani Anna Czyżewska zaprosiły uczniów klasy V a.

Uczniowie szkoły podstawowej nocowali w klasie muzycznej, gimnazjaliści w świetlicy. Dzieliło ich troszkę metrów, ale w niczym to nie przeszkadzało, aby się wzajemnie odwiedzać

Nocka w szkole minęła “spokojnie”, co widać na zdjęciach. Opiekunki zorganizowały kąciki gier, uczniowie – małe psikusy, ale przede wszystkim było mnóstwo zabawy. Okazało się, że nocą w naszej szkole straszy… Śmiech Zmobilizowało to zebranych do przeprowadzenia małego śledztwa. Co się okazało? Musice sami zapytać uczniów.

Pobudkę zagarał nam na trąbce uczeń klasy V Marek Nawrocki. Oj, postawił wszystkich na równie nogi! Po porannej toalecie uczniowie przygotowali pyszne śniadanko.

Celem przygotowania nocki w szkole była integracja środowiska uczniowskiego i pokazanie szkoły od innej, mniej oficjalnej strony. Czekamy na nastepne tego typu akcje.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Sompolnie

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590