Dziś jest:

Otwarcie sezonu Enduro Sao w Lubstowie

Autor: / Możliwość komentowania Otwarcie sezonu Enduro Sao w Lubstowie została wyłączona / 358 Wyświetleń / 10 maja 2019

W miniony weekend, 4 maja Stowarzyszenie Enduro Sao dokonało spektakularnego otwarcia sezonu w Lubstowie. Miłośnicy enduro i crossu po zimowej przerwie powrócili na tor.

W imprezie wzięli udział najlepsi zawodnicy motocrossu z Polski, riderzy oraz amatorzy. Wśród obecnych gości nie zabrakło wielokrotnego mistrza Polski w motocrossie Łukasza Lonki, zdobywcy 3 miejsca Open w Europie, Jacka Lonki oraz Mathieu Beerkensa.

Grząski piach oraz wyczyny sportowców przyciągnęły również solidną grupę kibiców, którzy mogli obserwować poczynania miłośników dwóch kółek. Podczas otwarcia sezonu odbyła się wspólna seria treningowa, której towarzyszył dźwięk silników. Ponadto wszyscy riderzy mogli liczyć na wskazówki dotyczące techniki jazdy od członków Stowarzyszenia Enduro Sao.

To był dzień pełen wrażeń, jednak prawdziwe emocje rozpoczną się już 2 czerwca podczas Pierwszej Rundy Stowarzyszenia Enduro Sao, na torze w Lubstowie. Widzimy się na miejscu!

Zdj. oraz tekst: Mateusz Wietrzykowski

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590