Dziś jest:

Otwarcie sezonu Enduro Sao w Lubstowie

Autor: / Możliwość komentowania Otwarcie sezonu Enduro Sao w Lubstowie została wyłączona / 412 Wyświetleń / 10 maja 2019

W miniony weekend, 4 maja Stowarzyszenie Enduro Sao dokonało spektakularnego otwarcia sezonu w Lubstowie. Miłośnicy enduro i crossu po zimowej przerwie powrócili na tor.

W imprezie wzięli udział najlepsi zawodnicy motocrossu z Polski, riderzy oraz amatorzy. Wśród obecnych gości nie zabrakło wielokrotnego mistrza Polski w motocrossie Łukasza Lonki, zdobywcy 3 miejsca Open w Europie, Jacka Lonki oraz Mathieu Beerkensa.

Grząski piach oraz wyczyny sportowców przyciągnęły również solidną grupę kibiców, którzy mogli obserwować poczynania miłośników dwóch kółek. Podczas otwarcia sezonu odbyła się wspólna seria treningowa, której towarzyszył dźwięk silników. Ponadto wszyscy riderzy mogli liczyć na wskazówki dotyczące techniki jazdy od członków Stowarzyszenia Enduro Sao.

To był dzień pełen wrażeń, jednak prawdziwe emocje rozpoczną się już 2 czerwca podczas Pierwszej Rundy Stowarzyszenia Enduro Sao, na torze w Lubstowie. Widzimy się na miejscu!

Zdj. oraz tekst: Mateusz Wietrzykowski

Przeczytaj również: