2.8 C
Sompolno
sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaAktualnościPodsumowanie WOŚP w Sompolnie

Podsumowanie WOŚP w Sompolnie

12 stycznia już od godziny 8 na ulicach naszego miasta można było spotkać wyposażonych w puszki, identyfikatory i orkiestrowe serduszka wolontariuszy. Do pomocy w tegorocznym finale zgłosiło się 28 osób. Jak co roku zagrały z nami również placówki oświatowe .W akcję włączyły się Gimnazja w Mąkolnie i Lubstowie.
Tradycyjnie o godz. 15 w sali OSP rozpoczęły się koncerty trwające do późnych godzin wieczornych a także licytacja fantów i gadżetów podarowanych przez darczyńców. Wśród nich znalazły się również gadżety WOŚP, takie jak zegar, koszulka oraz kalendarz ścienny i poduszka. W Programie wystąpili artyści działający przy MGOK w Sompolnie: zespoły wokalne Buziaki ,Brzdące Biedroneczki, zespoły taneczne Mix, Takt i Kopalnia Abstrakcji, Kapela z Wesela, Kwiaciarki, Dębowiacy , grupy muzyczne: Juniors, Nieobliczalni , Michał Adamczyk oraz Andrzej i Aleksander Prętniccy. Wolontariusze z gimnazjum w Mąkolnie zebrali sumę 2600,19 zł, z Lubstowa sumę 2310,00 zł, zaś 12 wolontariuszy z Sompolna zebrało kwotę 5157,93 zł. Z licytacji gadżetów zebrano 2013,00 zł, najwyższą kwotę 300 zł osiągnięto z licytacji poduszki z logo WOŚP, kalendarz ścienny wylicytowano z kwotę 280 zł zaś zegar i podkoszulek po 200 zł. Dzięki ofiarności mieszkańców naszego miasta i gminy
podczas tegorocznego Finału WOŚP zebrano kwotę:12081,12 złotych. Wszystkim mieszkańcom, wykonawcom, wolontariuszom i darczyńcom składamy serdeczne podziękowania!

Poprzedni artykułPożar sadzy w kominie
Następny artykułPożar budynku mieszkalnego
POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane