Dziś jest:

Połączmy siły, wspólnie wygrajmy podwórko dla Nowej Wsi

Autor: / Możliwość komentowania Połączmy siły, wspólnie wygrajmy podwórko dla Nowej Wsi została wyłączona / 312 Wyświetleń / 4 kwietnia 2015

Gmina Sompolno przystąpiła do konkursu “Podwórko NIVEA”, w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw.

To czy podwórko NIVEA powstanie właśnie w Nowej Wsi zależy tylko od Nas, a dokładniej rzecz ujmując od głosowania internetowego. Im więcej głosów oddane zostanie na lokalizację w Nowej Wsi tym większa szansa na znalezienie się w gronie 40 miejsc, w których firma NIVEA wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci.

Głosować można od 1 kwietnia do 30 kwietnia br. Codziennie każdy może oddać jeden głos, na stronie http://www.nivea.pl/podworko

W skład takiego placu wchodzić będą m.in. multi zestaw kaskada, tunel rurowy królicza norka, piaskownica z daszkiem, huśtawka ważka, kiwak dwuosobowy, gra balance, skakanka, gra w klasy, huśtawka wahadłowa, zjeżdżalnia, karuzela z siedziskami, huśtawka bocianie gniazdo, kosz na śmieci, ławki, tarcza do rzucania, stojak rowerowy, nawierzchnia piaskowa i trawiasta.

A więc GŁOSUJMY, udostępniajmy, polecajmy znajomym i znajomym znajomych. Połączmy siły i POKAŻMY JAKĄ MAMY SILNĄ GMINĘ !

Przeczytaj również: