Dziś jest:

POMÓŻCIE WYGRAĆ NASZYM PRZEDSZKOLAKOM!

Autor: / Możliwość komentowania POMÓŻCIE WYGRAĆ NASZYM PRZEDSZKOLAKOM! została wyłączona / 366 Wyświetleń / 26 listopada 2016

Przedstawiciele naszego przedszkola w ZSP nr 1 w Sompolnie – dzieci z grupy VII „Motylki” Agata Konopska i Dawid Sobiecki – biorą udział w konkursie plastycznym „Świąteczna Kartka Przedszkolak”. Wygrać mogą jedynie dzięki naszemu wsparciu, ponieważ zwycięży kartka, która zdobędzie najwięcej głosów od internautów. POMÓŻ! ZAGŁOSUJ!

Głosowanie odbywać się będzie w dniach od 25 listopada  do 02 grudnia  2016r. na portalu www.wirtualnykonin.pl ( poniżej bezpośredni link do głosowania). Po kliknięciu na link należy przesunąć stronę na dół, gdzie pod zdjęciami konkursowymi są wymienione osoby, na które można oddać głos. Po oznaczeniu naszego przedszkolaka szarym kółkiem należy przycisnąć “głosuj” (na samym dole strony). Głosować będzie mógł każdy kto posiada skrzynkę mailową. Po oddaniu głosu na adres mailowy wpłynie prośba o potwierdzenie oddanego głosu. Licznik oddanych głosów będzie wyświetlany przy nazwisku każdego z uczestników.

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODDAĆ GŁOS !!!

agata-konopska dawid-sobiecki

 

Przeczytaj również: