Dziś jest:

Projekt Przyszłego Parku Miejskiego w Sompolnie

Autor: / Możliwość komentowania Projekt Przyszłego Parku Miejskiego w Sompolnie została wyłączona / 356 Wyświetleń / 19 maja 2016

Od jakiegoś czasu trwają prace związane z przygotowaniem terenu przeznaczonego do utworzenia „Parku Miejskiego” . Zaznaczamy, że wszystkie dotychczasowe prace związane z uprzątnięciem i przygotowaniem terenu zostały wykonane społecznie. Szczególne podziękowania dla organizatorów tworzących akcje społeczne.

A więc, skoro jest teren to i potrzeba jego zagospodarowania. Jak potrzeba jego zagospodarowania to i potrzebna opinia społeczna. Dlatego też, przy współpracy z Panią Alicją, powstają pierwsze pomysły zagospodarowania tego terenu. Poniżej przedstawiamy wstępnie a zarazem częściowo zaprojektowany park. 

Czekamy na Państwa opinie i wszelkiego rodzaju sugestie! Każdy pomysł jest ważny i każdy pomysł będzie brany pod uwagę! ( pamiętajmy, że ekologia i kultura są ważne) Opinie można przesyłać na adres mailowy : redakcja@sompolno.pl

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590