Dziś jest:

Przez zdrowie do integracji

Autor: / Możliwość komentowania Przez zdrowie do integracji została wyłączona / 349 Wyświetleń / 6 kwietnia 2017

W sobotę 1 kwietnia, odbyło się spotkanie pod nazwą prima aprilisowy Nordic Walking – przez zdrowie do integracji. Na starcie w Radowie, nieopodal jeziora Mąkoleńskiego, spotkało się przeszło 80 zwolenników poruszania się w plenerze. Idealna pogoda, świetna organizacja, liczne atrakcje sprawiły, że przesympatyczna wielopokoleniowa grupa pokonała maszerując trasę liczącą ok 5 kilometrów.  Organizatorką marszu była sołtys Koloni Lipiny Pani Anna Bollin, która marsz organizowała po raz drugi. Pani Sołtys zachęcała wszystkich do wspólnej aktywności. Trasa marszu był malownicza. Pokonali ją zarówno wprawieniu w marszu z kijkami, jak i całe rodziny z małymi dziećmi. Wszyscy uczestnicy maszerowali ze śpiewem na ustach, których inicjatorem był Pan Andrzej Prętnicki.

Po zakończeniu marszu na wszystkich czekały słodkie wypieki przygotowane przez Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Inicjatyw Wiejskich w Mąkolnie.

Patronat nad marszem objął Burmistrz Miasta Sompolno Roman Bednarek, który z wszystkim uczestnikami przeszedł całą trasę. Burmistrz przygotował też drobne upominki dla każdego uczestnika marszu. Wśród uczestników marszu odbyło się losowanie cennych nagród, o ufundowanie, których poprosiła sponsorów Pani sołtys.

Oby więcej takich inicjatyw.

 

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590