Dziś jest:

PUCHAR BURMISTRZA DLA ,,PROGIMBÓW”

Autor: / Możliwość komentowania PUCHAR BURMISTRZA DLA ,,PROGIMBÓW” została wyłączona / 220 Wyświetleń / 23 lutego 2015

Młodzieżowy halowy turniej piłki nożnej o “Puchar Burmistrza Miasta Sompolno” zakończył się zwycięstwem drużyny “Progimbów”. Progimby to slangiem, wiodący prym uczniowie Gimnazjum. Zawodnicy występujący w tej drużynie: Mikołaj Wilamowski, Filip Kałużny, Adam Ozdowy, Łukasz Czyżewski, Bartosz Kołakowski w dniu 19 02 2015 roku na parkiecie ZSP nr w Sompolnie byli zdecydowanie najlepsi! Uzyskali w 4 meczach komplet 12 punktów. Piłkarze z drużyny “Obrońcy” po jednym przegranym meczu z triumfatorem zawodów cieszyli się drugim miejscem. Rzutem na taśmę brązowe medale wywalczyli gimnazjaliści drużyny RKS HUWDU. Z możliwości gry w piłkę nożną skorzystali też zawodnicy skupieni w drużynach Maksiu Team oraz Table-teczki Tomka. Trafione upominki, puchar, medale oraz piłki wręczone przez Burmistrza Miasta Sompolno Romana Bednarka, sędziego, wieloletniego kapitana drużyny piłkarskiej GKS Sompolno Jana Bekiera, Feliksa Woźniaka zawodnika drużyny siatkarskiej lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych Skry Bełchatów i piszącego relację Andrzeja Prętnickiego były okrasą udanego turnieju.

Andrzej Prętnicki

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590