Dziś jest:

Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Konińskiego

Autor: / Możliwość komentowania Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Konińskiego została wyłączona / 184 Wyświetleń / 8 września 2015

Zarząd Koła nr 8 w Sompolnie informuje, że dnia 20, września 2015r. odbędą się zawody spławikowe o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Konińskiego p. Janusza Stankiewicza na kanale Licheńskim. Połów zgodnie z „Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb”, na dwie wędki – metoda dowolna. W zawodach mogą wziąć udział członkowie koła PZW nr 8.
Zbiórka o godzinie 6:45 nad kanałem, dojazd we własnym zakresie.
Opłata: seniorzy – 20 zł. juniorzy – 10 zł.
Wpisowe należy wpłacać w terminie do 17 września 2015r. u kol. Arkadiusza Bednarskiego, sklep wędkarski „Bik” ul. 11 listopada 3d. Prosimy o dostosowanie się do podanego terminu zapisów.

Uwaga:
Każdy zawodnik obowiązkowo musi posiadać wymiarową siatkę do przetrzymywania złowionych ryb w stanie żywym. W przypadku braku siatki zawodnik nie zostanie dopuszczony do zawodów.

ZARZĄD KOŁA PZW NR 8

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590