2.8 C
Sompolno
piątek, 27 stycznia, 2023
Strona głównaAktualnościSeminarium z Maciejem Skupińskim

Seminarium z Maciejem Skupińskim

W sobotę, 1 kwietnia odbyło się w Sompolnie Seminarium z Maciejem Skupińskim- pierwszym Polakiem, który został mistrzem świata w Muay Thai. Jest również drugim trenerem kadry Polski w Muay Thai.

Seminarium odbyło się na sali ZSP nr 1 w Sompolnie, brało w nim udział ok. 60 zawodników. Trening trwał 5 godz. z przerwą na regeneracje. W Sompolnie spotkali się uczestnicy zrzeszeni w klubach: Akademia Mieszanych Sztuk Walki z Wilkowic, Furyon Full Contact Team z Włocławka, Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek-Tuliszków, Jeet Kune do Fighter-Ozorków oraz organizator Akademia Mieszanych Sztuk Walki z Sompolna. Kluby zostały zaproszone przez instruktora Jacka Malinowskiego. Już po raz kolejny z inicjatywy Pana Jacka Malinowskiego do Sompolna przyjeżdżają wybitni sportowcy, trenerzy i instruktorzy. Trzeba koniecznie wspomnieć, że w treningach biorą udział zawodnicy w różnym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Organizatorzy szczególne podziękowania składają  piekarni JAN STASZAK za pyszne drożdżówki, firmie Intermeble oraz Panu Romanowi Bednarkowi –Burmistrzowi Miasta Sompolno.

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane