Dziś jest:

Sompoleńskie Mażoretki Mistrzyniami Polski Środkowej

Autor: / Możliwość komentowania Sompoleńskie Mażoretki Mistrzyniami Polski Środkowej została wyłączona / 621 Wyświetleń / 10 kwietnia 2017

Grupa taneczna mażoretek z Sompolna wzięła udział w Mistrzostwach Polski Środkowej w Poddębicach.  Sukces ten zawdzięczają wcześniejszym kwalifikacją w Marklowicach, gdzie Prezes Mażoretek Pan Stanisław Rewinski, pod wielkim wrażeniem i fascynacją zespołu, wręczył młodym tancerką specjalny puchar Mażoretek, dający możliwość wzięcia udziału w VI Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Środkowej. Jest to nie lada wyróżnienie dla dziewcząt ponieważ wspomniane Mistrzostwa organizowane są wyłącznie dla województw mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

W dniach 8-9 kwietnia 2017r. w hali sportowej Gimnazjum przy ul. Polnej w Poddębicach do tanecznej rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba ponad 600 mażoretek. Mażoretki  z Sompolna wzięły udział w trzech kategoriach. Ogromne poświęcenie, talent i umiejętności dają fantastyczne efekty. Dziewczyny z zespołu mażoretkowego zdobyły świetne noty. W kategorii mażoretki klasyczna formacja zajmując I miejsce zdobyły nominacje do Mistrzostw Polski Mażoretek Kędzierzyn-Koźle, które odbędą się 19-21 maja. W kategorii mini formacja juniorki baton zajęły II miejsce oraz w kategorii mini formacja seniorki baton wytańczyły III miejsce.

Każdy sukces to wynik ciężkiej pracy, długich i wymagających treningów, determinacji i zaangażowania. Sompoleńska grupa taneczna mażoretek funkcjonuje od 2 lat i jest to ich pierwszy sukces bez Sompoleńskiej Orkiestry Dętej, z którą na co dzień współpracuje. Dziewczęta trenują pod bacznym okiem instruktorki Pani Michaliny Trawińskiej.
Serdeczne gratulacje!!

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590