Dziś jest:

Spotkanie inf. w Koninie dotyczące Funduszy Europejskich na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej

Autor: / Możliwość komentowania Spotkanie inf. w Koninie dotyczące Funduszy Europejskich na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej została wyłączona / 124 Wyświetleń / 27 marca 2017

Podczas spotkania omówione zostaną możliwości wsparcia na rozpoczęcie oraz rozwój działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej. W tym zakresie przedstawione zostaną działania programów:

  • Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020;
  • Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Ponadto przedstawione zostaną informacje na temat preferencyjnych pożyczek i poręczeń na rozpoczęcie oraz rozwój działalności, udzielanych w ramach:

  • Mikropożyczkowego Funduszu dla Rozwoju Wielkopolski;
  • Inicjatywy JEREMIE.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej jak również przedsiębiorców planujących rozwój firmy.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 4 kwietnia 2017r. w godzinach od 10.00 do 12.00, w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Koninie, sala nr 319, trzecie piętro.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o czytelne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane będą do 3 kwietnia 2017 r. do godziny 12:00, a potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane na wskazany przy rejestracji e-mail do 3 kwietnia 2017 r. do godziny 15:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
ul. Zakładowa 4, 62-510 Konin
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02
e-miał: konin.fe@wielkopolskie.pl

Załączniki:

Program spotkania (512.5 KB)

Formularz zgłoszeniowy (141 KB)

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590