Dziś jest:

Sprawozdanie z zawodów wedkarskich

Autor: / Możliwość komentowania Sprawozdanie z zawodów wedkarskich została wyłączona / 342 Wyświetleń / 15 czerwca 2011

Dnia 29.05.2011r. w miejscowości Lubstów na jeziorze odbyły się zawody wędkarskie o puchar burmistrza Miasta i Gminy Sompolno – połączone z obchodami ogólnopolskiego „Dnia Wędkarza”. W związku z tym uczestniczyła młodzież szkolna która po raz drugi brała udział w takiej imprezie. Oficjalnego otwarcia dokonał gospodarz imprezy burmistrz miasta p. Andrzej Kossowski życząc wszystkim dobrych połowów i przyjemnego spędzenia wolnego czasu nad wodą. Organizatorzy imprezy: Lech Wiśniewski, Jadwiga Konopska, Mariusz Szymański przedstawili sprawy organizacyjne odnośnie regulaminu z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa i omówili przebieg zawodów. Sędzią głównym był kol. Ryszard Wankowski ,a pomocniczym kol.Marek Wisniewski – pełniący jednocześnie obowiązki opiekuna młodzieży. Do rywalizacji o Puchar Burmistrza przystąpiło 40 zawodników podzielonych na trzy kategorie : seniorzy, juniorzy, niezrzeszona młodzież z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Sompolnie. Impreza rozpoczęła się o godz.13: 00 , pogoda była rewelacyjna i po trzech godzinach zmagań wyniki przedstawiają się następująco w kategorii seniorów: pierwsze miejsce zdobył z wynikiem 5,66 kg. – Tomasz Tomczak, drugie miejsce z wynikiem 4,98 kg. – Arkadiusz Woźnicki, trzecie miejsce z wynikiem 4,90 kg. – Mariusz Szymański , w kategorii juniorów: pierwsze miejsce zdobył z wynikiem 3,28 kg. – Patryk Michałek, drugie miejsce z wynikiem 2,70 kg. – Sebastian Koziński, trzecie miejsce z wynikiem 2,68 kg. – Patryk Kazimierski natomiast w kategorii niezrzeszonych: pierwsze miejsce zdobył z wynikiem 2,66 kg. – Dawid Karczewski, drugie miejsce z wynikiem 2,62 kg. – Mateusz Wojtysiak , trzecie miejsce z wynikiem 2,50 kg. – Sylwia Bydełek. Warto zwrócić uwagę na bardzo dużą liczbę widzów , w tym wiele całych rodzin uczniów biorących udział w zawodach. Po zakończeniu połowu Burmistrz Miasta i Gminy Sompolno dokonał uroczystego wręczenia pucharów i nagród. W tym roku tak jak i w latach poprzednich było wiele nagród. Imprezę zakończono tradycyjnie wspólnym posiłkiem. Odbyć się ona mogła w dużej mierze dzięki licznym sponsorom. Byli nimi: p.Andrzej Kossowski, p.Piotr Wełnicki, p.Krzysztof Piasecki, p.Piotr Pietrzak, p.Jan Kozłowski,p.Andrzej Prętnicki p.Arkadiusz Bednarski, p.Anna Michalska p.Janusz Stankiewicz. Wszyscy sponsorzy otrzymali podziękowania od organizatorów imprezy i uczestników. Sędzia główny podziękował wszystkim uczestnikom zawodów za zdyscyplinowane zachowanie podczas trwania zawodów. A Burmistrz za zrozumienie o podjętej akcji przez organizatorów i gruntowne posprzątanie terenu na którym odbywały się zawody, jednocześnie zapraszając na kolejne zawody w przyszłym roku.

Z upoważnienia zarządu
sekretarz koła
Roman Adamczak

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590