Dziś jest:

Sprawozdanie z zawodów

Autor: / Możliwość komentowania Sprawozdanie z zawodów została wyłączona / 128 Wyświetleń / 6 maja 2011

W dniu 30 kwietnia 2011r. na kanale w miejscowości Wygoda odbyły się I zawody wędkarskie o Mistrza Koła nr 8 w Sompolnie. Otwarcia zawodów dokonał prezes koła Jacek Sławiński – będąc jednocześnie organizatorem z Andrzejem Majewskim i Zbigniewem Gołdynem . Sędzia główny zawodów kol.Marek Wiśniewski przedstawił regulamin zawodów i sprawy organizacyjne. Zawodnicy byli podzieleni na dwie kategorie seniorzy i juniorzy. W seniorach brało udział 33 wędkarzy , a w juniorach 6 wędkarzy. Początkowo było chłodno ale po 2 sygnale kiedy rozpoczęto łowienie wszyscy zawodnicy zabrali się do sportowej rywalizacji i już nie było zimno. W miarę upływu czasu było ciepło i przyjemnie co sprawiło ,że wszystkim wędkarzom dopisywały humory. Wyniki również były rewelacyjne i przedstawiają się następująco, w kategorii seniorów Mistrzem Koła nr 8 został kol.Mariusz Szymański z wynikiem 4,04kg. ,I V- Ce Mistrzem Koła nr 8 został kol.Krzysztof Kwiatkowski z wynikiem 3,76kg. ,II V- Ce Mistrzem Koła nr 8 został kol. Krzysztof Malcer z wynikiem 2,72kg. Natomiast w kategorii juniorów Mistrzem Koła nr 8 został kol.Słwaiński Kamil z wynikiem 4,32kg. ,I V- Ce Mistrzem Koła nr 8 został kol. Mateusz Sławiński z wynikiem 1,26kg. , II V- Ce Mistrzem Koła nr 8 został kol.Dawid Kozłowski z wynikiem 1,12kg. Sędzią głównym w zawodach był kol. Marek Wiśniewski , pomocniczymi byli Zbigniew Gołdyn i Roman Adamczak. Tradycyjnie był przewidziany upominek za największa rybę ,którą złowił Mariusz Szymański i był to karp (sazan) o wadze 0,86kg. Organizatorzy zawodów wręczali zwycięzcom puchary, dyplomy i nagrody. Sponsorzy otrzymali od organizatorów podziękowania a byli nimi: Piotr Wełnicki, Andrzej Prętnicki, Piotr Pietrzak, Ryszard Lewandowski, Roman Bednarek, Arkadiusz Bednarski, Tomasz Lewandowski, Jacek Sławiński, Andrzej Majewski, Adam Kozłowski, Jan Kozłowski, Szymon Kozłowski, Anna Michalska, Gaj Henryk, Ryszard Stadnicki. Sędzia główny podziękował za sportową walkę i zdyscyplinowane zachowanie podczas zawodów. Organizatorzy kolejny raz wystąpili z apelem aby każdy wędkarz wokół swojego stanowiska posprzątał. Apel wędkarze przyjęli ze zrozumieniem i teren został uporządkowany należy podkreślić ,że zebrano bardzo duże ilości śmieci.

Z upoważnienia zarządu
Sekretarz koła
Roman Adamczak

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590