Dziś jest:

Sprawozdanie z zebrania Koła PZW

Autor: / Możliwość komentowania Sprawozdanie z zebrania Koła PZW została wyłączona / 196 Wyświetleń / 18 marca 2011

Dnia 05.02.2011r. w szkole Podstawowej odbyło się zebranie sprawozdawcze Polskiego Związku Wędkarskiego Koła nr 8 w Sompolnie. W zebraniu brał udział opiekun koła – jednocześnie prezes ZO PZW w Koninie p. Zygnunt Nowak, który przedstawił ogólną sytuację w wędkarstwie na skalę okręgu i kraju. Wręczane były również odznaczenia przez prezesa ZO PZW i prezesa koła nr 8 p. Jacka Sławińskiego a otrzymali je: Roman Adamczak – srebrną odznakę PZW za zasługi dla wędkarstwa Polskiego, Marek Wiśniewski – odznakę za zasługi dla wędkarstwa Konińskiego, Jerzy Łosiński – odznakę za zasługi dla wędkarstwa Konińskiego. Członkowie zarządu przedstawili sprawozdania za miniony rok. Walne zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium zarządowi za rok 2010. Członkowie podczas zebrania zapoznali się planem i przyjęli preliminarz budżetowy na rok 2011.

Z upoważnienia zarządu
Sekretarz koła
Roman Adamczak

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590