2.8 C
Sompolno
piątek, 1 marca, 2024
Strona głównaAktualnościTargi Szkół Ponadgimnazjalnych - fotorelacja

Targi Szkół Ponadgimnazjalnych – fotorelacja

27 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół nr 3 w Mąkolnie odbyły się Targi Szkół Ponadgimnazjalnych dla klas II i III. Szkoły, które odpowiedziały na nasze zaproszenie i zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną to: Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Koninie, Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Koninie, ZSP Sompolno, ZST Koło, ZSUE Żychlin, ZSGE Konin, ZSRCKU Kościelec.

Uczniowie z niecierpliwością czekali na przybycie przedstawicieli szkół. Spotkanie rozpoczęło się planowo, czyli od godzinie 11.30 . Młodzież gimnazjalna miała możliwość zapoznania się ze specyfiką danej szkoły, ofertą edukacyjną oraz osiągnięciami uczniów, przedstawionymi na prezentacjach multimedialnych przez nauczycieli i uczniów reprezentujących daną placówkę. Program Targów został tak przemyślany, aby każdy z uczestników mógł z niego skorzystać według własnych potrzeb i możliwości. Uroczystość była także świetnym sposobem do spotkania oraz odnowienia kontaktów z naszymi absolwentami, którzy także włączyli się w to przedsięwzięcie.

Mamy nadzieję, że Targi pomogły gimnazjalistom w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej oraz utwierdziły ich w przekonaniu, co do trafności wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Bardzo dziękujemy przedstawicielom wszystkich szkół i mamy nadzieję, że zaszczycą nas swoją obecnością także w następnym roku.

Zespół Szkół nr 3 w Mąkolnie

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane