Dziś jest:

Trzeci Koncert Świąteczny Sompoleńskiej Orkiestry Dętej

Autor: / Możliwość komentowania Trzeci Koncert Świąteczny Sompoleńskiej Orkiestry Dętej została wyłączona / 354 Wyświetleń / 28 grudnia 2015

26 grudnia, w II Dzień Świąt Bożego Narodzenia odbył się koncert, do którego długo i perfekcyjnie przygotowywała się Sompoleńska Orkiestra Dęta . W koncercie oprócz Orkiestry pod batutą kapelmistrza Macieja Gwoździa udział wzięli artyści z Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Sompoleńska publiczność oprócz standardów muzycznych, współczesnych utworów rozrywkowych miała okazję posłuchać repertuaru operetkowego wykonanego przez solistów w/w teatru, Panią Barbarę Kubiak – sopran oraz Pana Karola Bocheńskiego – tenor. Koncert poprowadził muzyk Teatru Wielkiego Pan Zbigniew Starosta. Należy wspomnieć, że zgranie muzyków Sompoleńskiej Orkiestry Dętej z solistami było perfekcyjne. O stronę wizualną koncertu zadbały Mażoretki, którymi opiekuje się Pani Michalina Trawińska. Mażoretki zaprezentowały choreograficzne układy taneczno-marszowe do muzyki orkiestry dętej. Bardzo licznie zgromadzona publiczność, żywiołowo reagowała na występ artystów. Były pełne uznania brawa, owacje i bisy. Wśród publiczności zasiadł również Burmistrz Miasta Sompolno Pan Roman Bednarek, który Sompoleńskiej Orkiestrze Dętej i zaproszonym przez Nią Artystą gratuluje wspaniałego występu!

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590