Dziś jest:

Turniej Klas Mundurowych

Autor: / Możliwość komentowania Turniej Klas Mundurowych została wyłączona / 148 Wyświetleń / 3 grudnia 2015

W sobotę 21 listopada 2015 roku w Zespole Szkół Akademickich we Włocławku rozegrane zostały całodniowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych .Podczas eliminacji zespoły rywalizowały w dwóch konkurencjach tj: test sprawnościowy (tor przeszkód specjalnie przygotowany przez organizatora) oraz test wiedzy (zakres wiedzy ogólnej dotyczący służb mundurowych, historii, geografii i wiedzy o społeczeństwie). W zawodach rozegranych na obiektach Kujawskiej Szkoły Wyższej wystartowały 53 dwuosobowe drużyny z klas mundurowych z województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Natomiast 17 listopada podobne eliminacje odbyły się w Krakowie dla pozostałych województw. Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych miały na celu wyłonienie najlepszych 90 zespołów, które w kwietniu 2016 roku zmierzą się w finale turnieju w Ostródzie. Zwycięzca będzie reprezentował nasz kraj na „Cadet World Championship – 2016”. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie reprezentowały dwie drużyny w składzie Przemysław Dąbrowski i Tobiasz Albrecht z klasy II B, natomiast drużynę żeńską Daria Bąkowska i Alicja Polaszewska z klasy IA. Drużyna dziewcząt była jedną z nielicznych żeńskich drużyn. Oba składy zakwalifikowały się do finału a chłopcy uzyskali na torze przeszkód najlepszy czas w Polsce uzyskując tym samym maksymalną ilość 20 punktów .Opiekunem drużyny był major rezerwy Wojciech Kacprzak.

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590