Dziś jest:

Uroczyste otwarcie nowej sali w Przedszkolu Gminnym w Lubstowie

Autor: / Możliwość komentowania Uroczyste otwarcie nowej sali w Przedszkolu Gminnym w Lubstowie została wyłączona / 590 Wyświetleń / 29 grudnia 2015

07 grudnia 2015 roku nastąpiło otwarcie nowej sali zajęć w Przedszkolu Gminnym w Lubstowie. Wpłynęło to na poprawę warunków lokalowych placówki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Pan Burmistrz, Pani w-ce Burmistrz, Przewodniczący Komisji Oświatowej, lokalni Radni, Pani Sołtys, Dyrekcja Placówki, Rodzice. Po uroczystym przecięciu wstęgi, poświęcenia sali dokonał ks. Proboszcz miejscowej parafii. Pan Burmistrz życzył dzieciom dobrej atmosfery i miłej zabawy w nowym pomieszczeniu. Goście ofiarowali upominki, natomiast grupa dzieci 4-letnich, które będą korzystać z sali, odwdzięczyła się częścią artystyczną i podziękowaniami. Do podziękowań dołączyła się także Rada Rodziców. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek. Do przygotowania uroczystości i dekoracji sali w dużej mierze przyczynili się rodzice,  za co podziękowania wszystkim zaangażowanym składa wychowawczyni grupy.

Beata Frontczak

 

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590