Dziś jest:

Uroczystość nadania sztandaru Gimnazjum im. Powstańców Styczniowych w Sompolnie

Autor: / Możliwość komentowania Uroczystość nadania sztandaru Gimnazjum im. Powstańców Styczniowych w Sompolnie została wyłączona / 902 Wyświetleń / 28 września 2015

Uroczystość nadania sztandaru Gimnazjum im. Powstańców Styczniowych w Sompolnie odbyła się 25 września 2015 roku o godzinie 9.40, kiedy to nauczyciele, pracownicy i uczniowie przemaszerowali ulicą Kaliską do kościoła parafialnego pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny. Msza święta rozpoczęła się o godzinie 10.00 podczas, której ksiądz prałat Mirosław Lament poświecił sztandar.
Po liturgii, w podniosłej atmosferze, przy wstrzymanym ruchu ulicznym, z udziałem orkiestry dętej, uczestnicy uroczystości przemaszerowali do szkoły. Na czele kolumny niesiono nowy sztandar Gimnazjum w Sompolnie, następnie szli nauczyciele, zaproszeni goście, uczniowie, rodzice oraz absolwenci. Wszyscy zebrani przeszli do szkoły, gdzie odbyła się druga część ceremonii. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru uczniom. Po przekazaniu, głos zabrała Pani Dyrektor Jolanta Rosiak, Burmistrz Miasta Sompolno – Pan Roman Bednarek, Przewodniczący Rady Powiatu Konińskiego – Janusz Stankiewicz. Następnie odbyła się część artystyczna imprezy, która byłą powiązana z historią sztandaru.

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590