Dziś jest:

W Sompolnie zagrała WOŚP

Autor: / Możliwość komentowania W Sompolnie zagrała WOŚP została wyłączona / 260 Wyświetleń / 11 stycznia 2016

Podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorem 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  na terenie gminy Sompolno był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury. W tym roku pieniądze były zbierane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów

W naszej gminie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pieniądze zbierało 43 wolontariuszy. Tradycyjnie, już od wczesnych godzin rannych na ulicach całej gminy kwestowała młodzież i dzieci z gimnazjum w Lubstowie i Mąkolnie oraz z M-GOK w Sompolnie. Do dyspozycji wolontariuszy została przygotowana  kawiarenka w M-GOK, gdzie można było napić się gorącej herbaty i zjeść ciastko.    Nie obyło się również bez imprezy  towarzyszących orkiestrze, o godzinie 15:00  rozpoczęły się występy artystyczne . Zabawę na scenie  rozpoczęły występy dzieci z Przedszkola Miejskiego . Następnie mieliśmy przyjemność podziwiać: pokazy tańca przygotowane przez dzieci i młodzież , posłuchać zespołów  wokalnych i solistów oraz  licznych grup rockowych, które muzykowały do późnych godzin wieczornych.

Nie zabrakło również gorących aukcji. Licytowaliśmy min: koszulki , zegar i kalendarze , książki, Kubek termiczny, pan Mariusz  Koper darował na licytację piłkę i plakat z podpisami zawodników Lecha Poznań. Najdroższym  eksponatem była piłka uzyskano za nią 260 zł, następnie zegar za 160 zł , natomiast koszulkę i kubek termiczny  wylicytowano za 110 zł.

Zagraliśmy pięknie i dzięki temu udało się zebrać  kwotę 11783,01. W Mąkolnie zebrano kwotę 2522,39 , w Lubstowie 1573,24 wolontariusze w Sompolnie zebrali kwotę 5912,38 z licytacji uzyskano kwotę 1775,00

Wolontariuszom, darczyńcom i wszystkim, którzy przyłączyli się do wspólnego grania pięknie dziękujemy za ich gorące i wielkie serca.

M-GOK Sompolno

 

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590