Dziś jest:

Wiosenne sprzątanie jeziora “Na Puszczy” 2014

Autor: / Możliwość komentowania Wiosenne sprzątanie jeziora “Na Puszczy” 2014 została wyłączona / 136 Wyświetleń / 10 maja 2014

Zarząd Koła PZW nr 8 w Sompolnie dnia, 29 marca 2014r. zorganizował wiosenne sprzątanie jeziora „Na Puszczy”. Aby rozpocząć sezon wędkarski na czystym łowisku koleżanka i koledzy sprzątali brzegi jeziora i przyległą drogę Sompolno – Sycewo oraz część obwodnicy. Zebrano bardzo duże ilości śmieci. Wywozem zajęło się Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Sompolnie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i pomoc podjętej akcji społecznej. A w sprzątaniu brali udział Konopska Jadwiga, Wańkowski Ryszard, Wojtyniak Kazimierz, Szymański Lech, Wiśniewski Lech, Majewski Andrzej, Adamczyk Władysław, Woźniak Jerzy, Tomczak Paweł, Jeziorski Wacław, Sławiński Jacek, Sławiński Mateusz, Gaj Henryk, Malcer Krzysztof. Sprzątanie zostało zakończone ogniskiem i ciepłą kiełbasą.

Z upoważnienia zarządu
Sekretarz Koła
Roman Adamczak

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590