Dziś jest:

Wybory Samorządowe 2018 – kandydaci

Autor: / Możliwość komentowania Wybory Samorządowe 2018 – kandydaci została wyłączona / 1485 Wyświetleń / 25 września 2018

Poniżej przedstawiamy pełną listę zarejestrowanych kandydatów w wyborach na urząd Burmistrza Miasta Sompolno i do Rady Miejskiej w Sompolnie (z podziałem na okręgi wyborcze)

 

Kandydaci na Burmistrza Miasta Sompolno:



Okręgi wyborcze Gminy Sompolno:


Kandydaci do Rady Miejskiej w Sompolnie (z podziałem na okręgi wyborcze, zgodnie z kolejnością zgłoszeń): 

Po losowaniu numerów list poniższa kolejność poszczególnych kandydatów w okręgach wyborczych może ulec zmianie.

Okręg nr 1

– Adamczak Roman

– Jankowski Przemysław

– Słodkiewicz Zbigniew Stanisław

– Kubiak Mariusz

 

Okrąg nr 2

– Stankiewicz Szymon

– Nowak Paulina Zofia

– Imbiorkiewicz Edyta

– Jankowski Marcin

– Tomczak Tomasz

 

Okręg nr 3

– Wełnicki Piotr Paweł

– Czarnecki Hubert Jerzy

 

Okręg nr 4

– Bartosik Bartosz Piotr

– Trawińska Michalina

– Kolibowski Wiesław

 

Okręg nr 5

– Gulczyński Dariusz

– Prętnicki Andrzej

– Dunaj Józef Franciszek

 

Okręg nr 6

– Lewandowski Ryszard Tadeusz

– Wasielewski Jan

– Drabiński Grzegorz Józef

 

Okręg nr 7

– Kowalski Mirosław Władysław 

( zgodnie z art. 380 Kodeksu wyborczego, w związku z zarejestrowaniem tylko jednego kandydata, w okręgu wyborczym nr 7 głosowania w wyborach do Rady Miejskiej w Sompolnie nie przeprowadza się, a za wybranego na radnego uznaje się następującego zarejestrowanego kandydata)

 

Okręg nr 8

– Piasecki Krzysztof

– Rusin Michał

 

Okręg nr 9

– Wiktorski Jerzy

– Gorzelińska Wioleta

– Szkudlarek Jan Piotr

 

Okręg nr 10

– Nowakowski Ryszard

– Pietrzykowski Maciej

– Bartoszewski Tomasz Józef

 

Okręg nr 11

– Walczak-Dylewicz Wioletta

– Malinowski Karol

– Bollin Anna

 

Okręg nr 12

– Michalski Albert

– Lasota Żaneta

– Malicka Małgorzata

– Jakubiak Dawid Sebastian

– Ceglarek Tomasz

 

Okręg nr 13

– Zieliński Roman

– Wojciechowska Mariola Iwona

– Chałaj Leszek Marian

 

Okrąg nr 14

– Majchrzak Ewa

– Nijak Krzysztof

– Przybyłowski Józef

 

Okręg nr 15

– Zieliński Jerzy Leszek

– Łukaszewska Dorota Maria

 

źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Przeczytaj również: