Dziś jest:

Wycieczka dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Lubstowie

Autor: / Możliwość komentowania Wycieczka dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Lubstowie została wyłączona / 220 Wyświetleń / 18 marca 2016

Dnia 06.03.2016 roku o godz. 14.00 dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Lubstowie wraz z opiekunami  Anną Wesołowską i Małgorzatą Stawicką wyjechały na mecz Lech-Cracovia do Poznania. Na wyjazd dzieci same zapracowały robiąc i sprzedając kartki świąteczne oraz otrzymując pieniądze od zaprzyjaźnionych sponsorów. W drodze do Poznania zatrzymaliśmy się w McDonald ’s we Wrześni. Tam  dzieci zjadły pyszny posiłek ufundowany przez darczyńców. Atmosfera panująca na przepięknym nowym stadionie bardzo im się podobała, wszyscy ochoczo kibicowali LECHOWI. Dzieci były bardzo zadowolone, przejęte i usatysfakcjonowane wyjazdem, zważywszy na to, że większość z nich było po raz pierwszy. Dzień pełen wrażeń i radości został uwieńczony zwycięstwem drużyny LECHA.

Dzieci jednogłośnie stwierdziły, że warto jest popracować, aby ciekawie i wesoło spędzić czas. Planujemy już następną wycieczkę do kina, McDonald ‘s i na basen.

Przeczytaj również: