Dziś jest:

Wytańczyły awans do Mistrzostw Europy

Autor: / Możliwość komentowania Wytańczyły awans do Mistrzostw Europy została wyłączona / 382 Wyświetleń / 22 maja 2017

Niespełna miesiąc temu pisaliśmy o wielkim sukcesie sompoleńskich mażoretek jakim było Mistrzostwo Polski Środkowej z nominacją na XIX Mistrzostwa Polski Zespołów Mażoretkowych w Kędzierzynie-Koźlu.

No więc informujemy na gorąco: Dziewczyny z New Wave z Sompolna, pod przewodnictwem pani Michaliny Trawińskiej zajmując 4 miejsce w najmocniej obsadzonej kategorii “mażoretki klasyczne-seniorki” uzyskały nominację do Mistrzostw Europy. 

Podsumowując weekendową rywalizację możemy tylko gratulować. Do podium zabrakło tylko 1,5 pkt, ale biorąc pod uwagę, że to był debiut to czego chcieć więcej?

A więc Szanowni Państwo, jeśli mieliście tą przyjemność oglądać New Wave z Sompolna podczas naszych lokalnych wydarzeń kulturalnych to miejcie świadomość że to czołówka Polski 🙂 

A kto wie, co napiszemy po 25 czerwca 🙂

 

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590