2.8 C
Sompolno
środa, 1 lutego, 2023
Strona głównaAktualnościZapraszamy do słuchania wywiadu z Burmistrzem Miasta Sompolno

Zapraszamy do słuchania wywiadu z Burmistrzem Miasta Sompolno

W poniedziałek (18 stycznia) i we wtorek (19 stycznia) na antenie Ale!Radia obszerny wywiad
z Romanem Bednarkiem, Burmistrzem Miasta i Gminy Sompolno.

W pierwszej części, w poniedziałek, Burmistrz podsumuje swój pierwszy rok urzędowania, powie, co jest jego największym sukcesem, a co największym rozczarowaniem. Wyjaśni, jak zmiany kadrowe wpłynęły na polepszenie pracy urzędników. Opowie także o tym, dlaczego udało mu się wygrać wybory.

W drugiej części, we wtorek, Burmistrz opowie o relacjach z Radą Miejską i planach na 2016 r. Dowiemy się, jakie inwestycje przeprowadzi gmina Sompolno. Czy już wkrótce w naszej gminie powstanie sieć ścieżek rowerowych, nowoczesny park i najlepsze przedszkole w powiecie?

Posłuchaj w poniedziałek i we wtorek w Ale!RADIU o 9.00, 11.00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
i 21:00. Ale!RADIA można słuchać na www.sompolno.pl, www.krzymow.pl, www.sompolno24.pl, za pomocą aplikacji TuneIn w smartfonach oraz poprzez usługę Radio+ na platformie nc+ (kanał 335).

 

Ale!RADIO działające w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnie w gminie Krzymów, stało się rozgłośnią międzygminną. Od pierwszego grudnia swoje miejsce na antenie radia ma gmina Sompolno.

Rozgłośnia funkcjonuje już od ponad trzech lat w gminie Krzymów. Przyłączenie się Sompolna jest pierwszym efektem realizacji pomysłu, aby Ale!RADIO stało się platformą medialną dla gmin zrzeszonych w Lokalnej Grupie Działania „Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia”. Gmina Sompolno jest pierwszą, która podjęła to wyzwanie. Materiały radiowe realizuje Bartosz Śliwicki.

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane