Dziś jest:

Zasłużeni dla Powiatu Konińskiego

Autor: / Możliwość komentowania Zasłużeni dla Powiatu Konińskiego została wyłączona / 226 Wyświetleń / 17 lipca 2014

W niedzielę 13 lipca 2014 roku odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 15-lecia działalności Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Podczas tych uroczystości Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Sompolnie oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie zostały uhonorowane przez Zarząd Powiatu Konińskiego tytułem “Zasłużony dla powiatu konińskiego”

Nagrodę z rąk Starosty Konińskiego pani Małgorzaty Waszak, w obecności Przewodniczącego Rady Powiatu Konińskiego pana Janusza Stankiewicza, oraz Burmistrza Sompolna pana Andrzeja Kossowskiego, odebrali dyrektorzy placówek, pani Elżbieta Kuźnik – Prętnicka i pani Teresa Olczak.

Tytuł ten stanowi formę nagrody za całokształt działalności zawodowej i społecznej oraz za wybitne osiągnięcia mające znaczący wpływ na rozwój powiatu konińskiego.

Warto też przypomnieć, że dzień wcześniej taki sam tytuł otrzymała Sompoleńska Orkiestra Dęta.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590