Dziś jest:

Zawody PZW o Puchar Burmistrza Miasta Sompolno

Zawody PZW o Puchar Burmistrza Miasta Sompolno

Autor: / Możliwość komentowania Zawody PZW o Puchar Burmistrza Miasta Sompolno została wyłączona / 100 Wyświetleń / 12 lipca 2012

Dnia 16.06.2012r. w miejscowości Wygoda na kanale odbyły się zawody wędkarskie o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sompolno – połączone z obchodami ogólnopolskiego „Dnia Wędkarza” . W związku z tym uczestniczyła młodzież szkolna która po raz kolejny brała udział w takiej imprezie. Oficjalnego otwarcia dokonał w imieniu burmistrza v – ce prezes i jednocześnie organizator Lech Wiśniewski życząc wszystkim dobrych połowów i przyjemnego spędzenia wolnego czasu nad wodą. Organizatorzy imprezy: Jadwiga Konopska, Jerzy Woźniak przedstawili sprawy organizacyjne odnośnie regulaminu z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa i omówili przebieg zawodów. Sędzią głównym był kol. Marek Wiśniewski a pomocniczym kol. Ryszard Wańkowski. Do rywalizacji o Puchar Burmistrza przystąpiło 42 zawodników podzielonych na trzy kategorie : seniorzy, juniorzy i niezrzeszona młodzież z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Sompolnie. Impreza rozpoczęła się o godz.7 : 00 , pogoda była dobra i po trzech godzinach zmagań wyniki przedstawiają się następująco w kategorii seniorów: pierwsze miejsce zdobył z wynikiem 4,94 kg. – Krzysztof Adamczak drugie miejsce z wynikiem 3,22 kg. – Andrzej Majewski, trzecie miejsce z wynikiem 2,66 kg. – Czesław Woźniak , w kategorii juniorów: pierwsze miejsce zdobył z wynikiem 2,24 kg. – Dawid Kozłowski, drugie miejsce z wynikiem 2,14 kg. – Mateusz Sławiński, trzecie miejsce z wynikiem 1,88 kg. – Patryk Michałek. Natomiast w kategorii niezrzeszonych: pierwsze miejsce zdobył z wynikiem 1,74 kg. – Dawid Karczewski, drugie miejsce z wynikiem 1,64 kg. – Maciej Ulański, trzecie miejsce z wynikiem 1,44 kg. – Paulina Adamczak. Były również puchary za największą rybę i tak w kategorii seniorów Roman Skarupa złowił płoć o wadze 0,42 kg. W kategorii juniorów Patryk Michałek złowił płoć o wadze 0,32 kg. , a w kategorii niezrzeszonych Maciej Ulański złowił krąpia o wadze 0,40 kg. Po zakończeniu połowu Burmistrz Miasta i Gminy Sompolno dokonał uroczystego wręczenia pucharów i nagród. Imprezę zakończono tradycyjnie wspólnym posiłkiem. Odbyć się ona mogła w dużej mierze dzięki licznym sponsorom. Byli nimi: p.Anna Michalska, p.Andrzej Kossowsi, p.Jerzy Sasiński, p.Andrzej Prętnicki, p.Piotr Wełnicki, p.Dariusz Gulczyński, p.Piotr Pietrzak, p.Jan Kozłowski, p.Arkadiusz Bednarski. Wszyscy sponsorzy otrzymali podziękowania od organizatorów imprezy. Sędzia główny podziękował wszystkim uczestnikom zawodów za zdyscyplinowane zachowanie podczas trwania zawodów. A Burmistrz zaprosił na kolejne zawody w przyszłym roku.

Z upoważnienia zarządu
Sekretarz koła
Roman Adamczak

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590