Dziś jest:

Zebranie sprawozdawcze PZW

Autor: / Możliwość komentowania Zebranie sprawozdawcze PZW została wyłączona / 125 Wyświetleń / 18 lutego 2014

Dnia 18 stycznia 2014r. w „Barze u Michała” odbyło się zebranie sprawozdawcze Polskiego Związku Wędkarskiego Koła nr 8 w Sompolnie. Podsumowano działalność naszego koła w 2013r Po przedstawieniu sprawozdań przewodniczący zebrania p.Marek Wiśniewski poddał wniosek komisji rewizyjnej o udzielenie zarządowi absolutorium pod głosowanie. Walne zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium zarządowi za rok 2013. W zebraniu brał udział opiekun koła – jednocześnie prezes ZO PZW w Koninie p. Zygmunt Nowak, który przedstawił sprawy związane z zarybieniem, gospodarką wodna i ochroną wód przed kłusownictwem. Wręczane były również odznaczenia przez prezesa ZO PZW i prezesa Koła PZW nr 8 p. Jacka Sławińskiego a otrzymali je: Krzysztof Kwiatkowski – Medal „Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa”, Kamil Kwiatkowski – Medal „Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa”, Krzysztof Adamczak – Medal „Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa”, Arkadiusz Bednarski – Dyplom „W uznaniu Zasług dla Wędkarstwa Konińskiego”.
Zarząd koła składa serdeczne podziękowanie dla p. Michała Słodkiewicza za bezpłatne udostępnienie sali na zebranie oraz dla p.Jolanty Rosiak za udostępnienie sprzętu akustycznego.

Z upoważnienia zarządu
Sekretarz koła
Roman Adamczak

Przeczytaj również:

Ograniczenia w obsłudze interesantóww Urzędzie Miejskim w Sompolnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2, mając na względzie ochronę zdrowia mieszkańców od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Sompolnie. 

1. Sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, faksem, za pomocą poczty elektronicznej lub E-PUAP.

2. W wyjątkowych przypadkach, w sprawach niecierpiących zwłoki, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta w urzędzie tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozpoznaniu sprawy przez pracownika merytorycznego.

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie należy ściśle stosować się do wyznaczonej daty i godziny ustalonej wizyty.

3. Punkt kasowy SGB Wierzbinek znajdujący się w siedzibie urzędu zostaje zamknięty. 

 

4. Powyższe ograniczenia nie dotyczą:

- sporządzenia aktu zgonu

- wydania dowodu osobistego

 

Dane kontaktowe:

tel: 63 271 40 54

mail: gmina@sompolno.pl

E-PUAP: /umsompolno/skrytka

Wszelkie pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: www.sompolno.bip.net.pl


Więcej informacji na www.gov.pl/koronawirus Infolinia NFZ: 800 190 590