2.8 C
Sompolno
środa, 29 marca, 2023
Strona głównaAktualnościBezpłatne konsultacje dotyczące rozwoju dziecka

Bezpłatne konsultacje dotyczące rozwoju dziecka

Rodzicu,

jeśli masz wątpliwości czy rozwój Twojego dziecka przebiega w prawidłowy sposób zgłoś się z dzieckiem na BEZPŁATNE specjalistyczne badanie postawy ciała oraz ocenę rozwoju psychoruchowego, które przeprowadzą specjaliści: pedagog wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, rehabilitant, neurologopeda, psycholog.  Uzyskasz cenne wskazówki jak dbać o prawidłową postawę swojego dziecka, jak dobierać odpowiednie obuwie, kiedy zakupić wkładki korygujące, jak stymulować rozwój i mowę dziecka. Przekażemy informacje na temat dalszego postępowania w celu uzyskania systematycznej pomocy specjalistów.

Na konsultacje zapraszamy rodziców z dziećmi już od pierwszego miesiąca życia.

Konsultacje odbędą się 18 marca 2019r. (poniedziałek) od godziny 14:00 w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Marianowie, gmina Sompolno

Informujemy, że Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Marianowie, gmina Sompolno organizuje wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka. Jest to bezpłatna forma pomocy rodzicom i dziecku. Terapią prowadzoną przez zespół specjalistów (rehabilitant, neurologopeda, psycholog, pedagog) są objęte dzieci od momentu wykrycia niepełnosprawności do czasu podjęcia nauki w szkole na podstawie opinii poradni psychologiczno-pedagogicznej o wczesnym wspomaganiu.

Równocześnie prowadzimy nabór dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub zespołowych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłoszenie telefoniczne 694 823 950.

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane