2.8 C
Sompolno
wtorek, 5 grudnia, 2023
Strona głównaAktualnościDawaj innym to samo, co chciałbyś Ty dostać

Dawaj innym to samo, co chciałbyś Ty dostać

21 marca 2015 roku w Zespole Szkół Nr 3 w Mąkolnie odbył się koncert charytatywny, którego hasło brzmiało: “Dawaj innym to samo, co chciałbyś Ty dostać”. W tym roku całkowity dochód przeznaczony został na rzecz Wojtka i Norberta, dzieci chorych na autyzm, a ponadto na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Marianowie. 

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 14.00, nie zabrakło na niej przedstawicieli władzy powiatu konińskiego oraz Sompolna. Nasze niecodzienne spotkanie uświetniła przepiękna dekoracja nawiązująca do Światowego Dnia Zespołu Downa, a także część artystyczna, w której zaprezentowane zostały przede wszystkim talenty wokalne oraz taneczne. Swą obecnością zaszczyciła nas także Sompoleńska Orkiestra Dęta oraz zespół Madnes. Całość przeplatana była licytacjami ciekawych przedmiotów. Zakupić można było pizzę, hot-dogi, popcorn, a także coś słodkiego, czyli smakowite ciasta oraz oczywiście napoje. Ciekawą atrakcją okazało się malowanie twarzy.

Cała uroczystość przebiegła w wesołej, wiosennej atmosferze, każdy z gości znalazł coś dla siebie. Jak co roku nie zabrakło ludzi dobrej woli, chcących nieść pomoc innym. Mamy nadzieję, że na twarzy potrzebujących pojawił się uśmiech oraz podarowaliśmy im radość i nadzieję.

Zespół Szkół nr 3 w Mąkolnie

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane