2.8 C
Sompolno
niedziela, 1 października, 2023
Strona głównaAktualnościDzień Dziecka 2017

Dzień Dziecka 2017

W niedzielne, 4 czerwca, na boisku przy Urzędzie Miejskim w Sompolnie odbyły się trzy połączone imprezy dla dzieci: Dzień Dziecka, Dzień Sportu oraz Muzyczny Złaz Super Gwiazd.

Choć pogoda płatała figle humory wszystkim uczestnikom dopisywały. Można było oglądać występy przygotowane przez MGOK Sompolno, Przedszkole i Szkołę Podstawową w  Sompolnie, Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Mąkolnie oraz Gimnazjum w Lubstowie. Był śpiew, taniec i gra na instrumentach. Dzieci tworzyły piękne ilustracje za pomocą kolorowej kredy. Wszystkie dzieci mogły wziąć udział w sportowych rozgrywkach. Animatorzy z Orlika przygotowali bardzo ciekawe konkurencje. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych i walczyli o zwycięstwo dla swojej szkoły. Po podsumowaniu wszystkich zdobytych medali, w rywalizacji szkół I miejsce zajął ZSP nr 1 w Sompolnie, II miejsce ZS nr 3 w Mąkolnie, III miejsce Szkoła Podstawowa w Ośnie, a miejsce IV ZSP nr 2 w Lubstowie. Nauczycielom – opiekunom uczniów, z poszczególnych szkół, pamiątkowe puchary wręczył wiceprezes Gminnego Klubu Sportowego w Sompolnie Pan Szymon Stankiewicz.

Wszystkie dzieci mogły bawić się do woli na terenie „dmuchanego miasteczka”, zdobyć zamek, poskakać na trampolinie, czy sprawdzić swoją koordynację wchodzą do dmuchanej piłki. Z wszystkich atrakcji można było skorzystać nieodpłatnie.

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane