2.8 C
Sompolno
niedziela, 2 kwietnia, 2023
Strona głównaAktualnościDzień Gier Planszowych

Dzień Gier Planszowych

8 kwietnia br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, w sali KIS (Klub Integracji Społecznej), odbyło się spotkanie fanów gier planszowych. Impreza była organizowana przez Gminę Sompolno oraz Stowarzyszenie Sady Sompolna. Spotkanie  miało na celu popularyzację gier oraz integrację mieszkańców całej gminy zainteresowanych tego typu rozrywką.

Wydarzenie to było świetną rozrywką zarówno dla dorosłych, jak i nieco młodszych graczy. Najmłodsza uczestniczka Dnia Gier Planszowych ma na imię Jagoda, a jej wiek to niespełna 19  miesięcy. Swoje zainteresowanie znalazła wśród klocków, zabawek czy w rzucaniu piłką ze starszymi koleżankami. Całość spotkania przebiegała w luźnej, zabawowej atmosferze. Wszędzie rozlegał się głośny śmiech, a nastrój radości i wesela wypełniał całą przestrzeń. Tematyka dostępnych gier była bardzo różnorodna od logicznych, poprzez ekonomiczne oraz rodzinne.

Uczestnicy Dnia Gier Planszowych jednogłośnie stwierdzili, że warto grać w gry planszowe, ponieważ jest to dobry pomysł na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, gry rozwijają umysł i wyobraźnię, uczą grać fair play. Jest to wspaniała alternatywa spędzania czasu, z dala od telewizora i komputera.

Jeszcze raz dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejną edycję. O następnym terminie spotkania poinformujemy za pomocą plakatów.

Szczególne podziękowania dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej za udostępnienie sali oraz za pomoc organizacyjną w tym dniu.

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane