2.8 C
Sompolno
piątek, 1 marca, 2024
Strona głównaAktualnościGala Kamikaze CUP – WALECZNE SERCA V

Gala Kamikaze CUP – WALECZNE SERCA V

W październiku, na warszawskim Ursusie, odbyła się gala Kamikaze Cup – Waleczne Serca V. Walki odbyły się w formułach Muaythai, boks, Polski Boks, MMA. W gali wzięło udział dwóch zawodników z Akademii Mieszanych Sztuk Walki w Sompolnie: Gracjan Musieliński i Damian Wiśniewski. W tym dniu nie zabrakło także trenera Pana Jacka Malinowskiego oraz kolegów i koleżanek również trenujących w Akademii Mieszanych Sztuk Walki, którzy okazali niesamowite wsparcie zawodnikom biorącym udział w Gali.

Po dotarciu na miejsce zawodnicy zapoznali się z obiektem oraz z ringiem, na którym odbyły się walki. Pierwsze zmagania o wygarną  rozpoczęły się o godzinie 16.30. Jako pierwszy, w walce numer 8, wystąpił Gracjan, który po 2 rundach pokonał, poprzez nokaut techniczny, zawodnika występującego w barwach stołecznego klubu COPACABANA WARSZAWA. Kolejnym 9 starciem była bardzo wyrównana walka Damiana, który skrzyżował rękawice z zawodnikiem na co dzień występującym w klubie POKORA WARSZAWA- trwała ona 3 rudny po dwie minuty i zakończyła się remisem.

Jest to kolejny wyjazd, który można zaliczyć do bardzo udanych. Wyjazd zakończony sukcesem pokazał jak dużo pracy i determinacji zawodnicy wkładają w każdy trening. Wsparcie ze strony trenera jak i koleżanek i kolegów z Akademii uświadamia o tym, że traktują siebie nawzajem jak rodzinę, a nie rywali. Mimo trudności, które spotykają nie jednego zawodnika, nie poddają się.

W imieniu Akademii chcielibyśmy podziękować wszystkim sponsorom oraz Panu Maciejowi Skupińskiemu, który zaprosił oraz gościnnie przyjął zawodników biorących udział w Gali.

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane