2.8 C
Sompolno
piątek, 1 marca, 2024
Strona głównaAktualnościMuzyczny Złaz Super Gwiazd i Dzień Dziecka

Muzyczny Złaz Super Gwiazd i Dzień Dziecka

W niedziele, 3 czerwca, na boisku przy Urzędzie Miejskim w Sompolnie odbyły się trzy połączone imprezy dla dzieci: Dzień Dziecka, Dzień Sportu oraz Muzyczny Złaz Super Gwiazd.

Można było oglądać występy przygotowane przez M-GOK Sompolno, Przedszkole i Szkołę Podstawową w  Sompolnie i Ośnie Górnym, Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Mąkolnie oraz Gimnazjum w Lubstowie. Był śpiew, taniec i gra na instrumentach. Najmłodsi kredą malowały swoje wymarzone wakacje. Odbyły się również zawody dla uczniów gdzie walczyli o zwycięstwo dla swojej szkoły. Po podsumowaniu wszystkich zdobytych medali, w rywalizacji szkół I miejsce zajął ZSP nr 1 w Sompolnie, II miejsce ZSP nr 2 w Lubstowie, III miejsce Szkoła Podstawowa w Ośnie, a miejsce IV ZS nr 3 w Mąkolnie. Nauczycielom – opiekunom uczniów, z poszczególnych szkół, pamiątkowe puchary wręczył wiceprezes Gminnego Klubu Sportowego w Sompolnie Pan Szymon Stankiewicz oraz upominki zastępca burmistrza Pani Joanna Raźniewska.

Wszystkie dzieci mogły korzystać z darmowego „dmuchanego miasteczka”, poskakać na trampolinie, czy sprawdzić swoją koordynację wchodząc do dmuchanej piłki.

Podczas festynu można było posilić się kiełbaskami z grilla upieczonymi przez druhów z OSP w Sompolnie, oraz watą cukrową i lodami. Na koniec odbyła się dyskoteka dla dzieci.

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane